Француватий Ференц (tatomyr) wrote,
Француватий Ференц
tatomyr

Йобанийстид

Увага, ненормативна лексика. Так, надто емоційно, понесло просто.

"Золотце, я вас умаляю! Починаєте чистої води піздьош про "гонения на русский язык". Хдє, голубушка? Та я вже мрію таке побачити в Україні. Де ті курва націоналісти, роздуті кремлівськими медіа, сцуко? Покажіть мені їх. Ви про тих дітей, які пригали з річовками футбольними? А ображених ветеранів, то ви про тотих, котрі внаглу фану черлену на Личаківській вулиці розвертали? Під захистом ОМОНу?.. Та яка тут Україна? Донецький гетьманат.

Ай бідосічкі, нацюки їх образили. Та маленькі баски замочили би вже хоч одного точно, і вітрин би набили заодно. Яке УНСО? Сором, а не нацисти.
Ета ш нада дадуматса, спецом з самого Славного Вєліко-Русскаго ґорада-ґіроя Севастополя везли! Осьо де міССіонерство. Йопта, РуССкоє єдінство. Під червоними прапорами. Курва, дожились. Це шо, тіріторію памєтіть? Здєсь вам Русс'ю пахнєт?? Русь так, але ж не Рассєя, шановні :) Осьо де собака закопаний. З вашими красназнамьонівцями ви вже вапше в історіях заплутались. А з вашими московитами ще й не такі церкви повипалюєте і рукописи попереписуєте. Троха перестаршебратілісь ужо, Потапич. Я би на вашому ісконному і вєлікоімперському місці троха тойво ..." ©

весь срач тут
  • Post a new comment

    Error

    default userpic
  • 11 comments