Француватий Ференц (tatomyr) wrote,
Француватий Ференц
tatomyr

  • Music:

Люди Добрі (Львів) + Триста8ісім (Ужгород)


Люди Добрі (Львів) & Триста8ісім (Ужгород)

26 квітня 2011, 20:00
Хмільний Дім Роберта Домса
м. Львів, Клепарівська, 18


Люди Добрі протягом свого насиченого творчого життя встигли заявити про себе, як один з найоригінальніших фольк-гуртів Львова. Цей гурт не назвеш культовим чи гламурним, що пояснює їх статус випробування для музичних снобів та консерваторів. Словом, хлопці музиканти привертати до себе увагу вміють.

Щодо музики, безпосередньо: їй не властива вдумлива ностальгія, однак, саме цей факт сприяє взаємодії музикантів з публікою на концертах чи вуличних виступах. Крім того, незмінне народне виконання та репертуар, якого дотримуються "Люди Добрі" допомагають зрозуміти світогляд та душу нашого народу. © Олеся Балко

Триста8ісім. Закарпаття — край, де, як відомо, перетинаються культури багатьох народів. Музика ж гурту "Триста8ісім" є відображенням цієї культурної круговерті. В своїх невтримних мелодіях вони поєднують угорські чардаші і палкі циганські мотиви, румунське розмаїття та гуцульську безпосередність. Ці закарпатські музики змусять ваші ноги кинутись в танець.

"— Figyelem! Сякого нигде ще не боло! Гудаки з Транскарпатії забавлять так, же буде чути від Чингова до Фанчикова ай назад! А ушиткі, ко учує ту паранну музику, буде танцювати ги має огинь у гатьох. Бо як порядний чоловік ся начинать із 100 кілограм, так порядна музика ся начинать з 308"

Попередній продаж квитків: 35 грн., в день концерту: 50 грн.
Попередньо квитки можна придбати в магазинах: Салон музичних інструментів «8 нота» (пл. Данила Галицького, 13), Андерграунд магазин «Стильний Львів» (вул. Вагова, 15), Актуальний український магазин «Наш Формат» (пл. Ринок, Універмаг «На Ринку», 2 поверх). Колективне замовлення квитків за телефоном: 066 593 01 60. Телефон для довідки і замовлення столиків: 242-25-94
Tags: design, ethno, folk, lemberg, musique, афіша
  • Post a new comment

    Error

    default userpic
  • 2 comments