Француватий Ференц (tatomyr) wrote,
Француватий Ференц
tatomyr

ЛЮДИ ДОБРІ & DJ GYPSY VIKING в Домса

Четвер 10 лютого 2011
Хмільний Дім Роберта Домса

Львів, Клепарівська, 18
20:00
попередній продаж квитків: 35 грн.
в день концерту: 50 грн.
довідки і замовлення столиків: 242-25-94
замовлення квитків: 066 593 01 60


Люди Добрі (Львів)
«ЛЮДИ ДОБРІ» засновані влітку 2005 року. Спочатку гурт активно музикував на вулицях міста Львова, як вуличні музики. Назва «ЛЮДИ ДОБРІ» походить від пісні: “Люди добрі, вибачте, що ми до вас звертаємось в такому стані, хату вода забрала, жінка вмерла, корова си втопила, допоможите, хто чим зможе...” – це найперша народна пісенька, яка була в репертуарі ЛД. А вже 14 жовтня 2006 року, на Пресвяту Покрову «ЛЮДИ ДОБРІ» зазвучали на фестивалі «Св’ято ковалів». Тоді музиканти вже стояли на сцені, і кожен мав по мікрофону. Засновниками гурту є Юрко Рафалюк та Гордій Старух (тепер музикант гурту «Йорий Клоц»). Але йшли роки, змінювались музиканти, відповідно змінювалась і сама музика. Гурт відібрав до свого репертуару найколоритніші і найцікавіші зразки українського і деякі елементи східноєвропейського фольклору і майстерно надав їм нового звучання.

Сьогодні «ЛЮДИ ДОБРІ» це:
- Юрко Рафалюк – цимбали, колісна ліра, вокал
- Маркіян Турканик – скрипка, вокал
- Марк Ігнатович – скрипка, вокал
- Станіслав Кириллов – гуцульське «бухало», перкусія
- Артем Каменков – контрабас
- Олександр Марусяк – тромбон

«ЛЮДИ ДОБРІ» є учасниками багатьох відомих міжнародних фестивалів в Канаді (Торонто, Монреаль, Отава), Румунії (Тімішуара), Польші (Сянок, Краків, Люблін, Томашів Любельський, Янтар) та Україні («Країна мрій у Львові», «Бобриця», «Етнічний вівторок», «Підкамінь», «Тустань», «Флюгери Львова», «Літо на Ринку»). Гурт є резидентом львівського Етноклубу Набутків.

Дискографія:
• Тупотіла тупотіла 2009
• Live at Lula 2010

myspace.com/ludydobriukrfolk
ludydobri.com


DJ Gypsy Viking (Торонто, Канада)
Ерік ака DJ Gypsy Viking лідер відомої циганської панк групи “Worldly Savages”, учасники якої походять з Торонто (Канада) і Белграда (Сербія). DJ Gypsy Viking передає суміш стилів: Balkan Beat, Gypsy Punk, Traditional Eastern European та ін. Коли Ерік грає свої дискотеки, він звертається в основному до емоційних властивостей пісні, яку він обирає. Створена ним енергія заставляє натовп вибухнути, танцювати і відриватись.

DJ Gypsy Viking грав в 10 країнах, на 3 офіційних вечірках для Gogol Bordello в Торонто і Монреалі, на концертах Mahala Rai Banda і Balkan Beat Box. Він був офіційним ді-джеєм на Міжнародному Фестивалі Циганського Мистецтва в Тімішоарі (Румунія). Він є співзасновником щомісячного балканського фестивалю в Торонто, під назвою Wild East («Дикий Схід»). Останні декілька років прожив мандруючи від Канади до Сербії та інших країн. Він має прямий дотик до балканської енергії і ретельно та постійно працює над перекладом тих справжніх емоцій, які він знайшов там для свого європейського та північноамериканського слухача.

myspace.com/djgypsyviking

P.S.: Квитки на супер мега тусняк можна придбати в музичному магазині "8 нота" та модному магазині одягу "Стильний Львів". Ви матимете змогу потрапити в епіцентр балканського урагану!
  • Post a new comment

    Error

    default userpic
  • 1 comment